Viator

2-daagse tour naar Mount Fuji en Kyoto per Bullet Train vanuit Tokio

  • Locatie: Tokio, Japan
  • Duur: 2 dagen (circa)
Van USD 538,77

Prijsoverzicht bekijken

Lage prijsgarantie

  • Opslaan
Combineer een bezoek aan Mt Fuji per Bullet Train en Kyoto tijdens deze tweedaagse tour vanaf Tokio vol activiteiten. Op dag 1 maakt u via een rit per bus naar de top van Mt Fuji, een tocht per boot over het Ashi-meer en een rit in de kabelbaan van de Komagatake, kennis met de prachtige natuur van Japan. Als u het andere Japan wilt ervaren, neemt u de razendsnelle Bullet Train (ook wel Shinkansen) naar Kyoto, waar u dag 2 doorbrengt. Op deze dag hebt u volop de tijd om deze belangrijke stad vol culturele attracties, zoals Kasteel Nijo en het Gouden Paviljoen, te verkennen. Na uw tour kunt u Kyoto nog op eigen gelegenheid verkennen, of per Bullet Train naar Tokio terugkeren.

Talen tour

Gids Engels

Hoogtepunten

  • Meerdaagse trip
  • Zitplaatsen naar keuze
  • Zie de bezienswaardigheden vanaf het water per boot
  • Treinreis
  • Lunch inbegrepen
  • Informatieve, vriendelijke en professionele gids
  • Ophalen van hotel inbegrepen
Tijdens deze tweedaagse tour krijgt u in korte tijd veel te zien en maakt u kennis met enkele van de beroemdste attracties van Japan, van de berg Fuji tot de kogeltrein. U wordt beide dagen begeleid door een gids of medewerker die het Japans voor u kan vertalen en u op andere manieren assisteert als dit nodig is.

Voor uw overnachting in Kioto kunt u kiezen uit vier hotels. Maak uw keuze tijdens het boeken. Geef dan ook aan of u een bed, twee bedden of een tweepersoonsbed wilt en verstrek informatie over uw accommodatie in Tokio op de dag voor en na deze tour.

Dag 1: Tokio – Fuji – Hakone — Kioto (L)
Aan het begin van deze tweedaagse tour wordt u bij een van de geselecteerde hotels in Tokio opgehaald, of ontmoet u uw gids bij busterminal Hamatsucho. Van hieruit verlaat u de stad per luxe touringcar voor een prachtige rit naar Fuji, de hoogste berg van Japan, ongeveer 100 km ten zuidwesten van Tokio.

Ga richting het 5e station van de berg Fuji en stop bij een lokaal restaurant voor de lunch. Daarna gaat u naar het Ashi-meer voor een rondvaart. U sluit uw avontuur in dit gebied af met een rit in de kabelbaan van de berg Komagatake en geniet van het prachtige uitzicht op het nationale park Hakone.

Vervolgens reist u in de kogeltrein razendsnel terug naar Kioto via de Shinkansen, het netwerk van hogesnelheidslijnen in Japan. Op heldere dagen kunt u tijdens deze rit de berg Fuji zien. Na aankomst in Kioto wordt u bij uw hotel afgezet.

Overnachting: Kioto

Dag 3: Kioto (voor enkele reis) of Kioto – Tokio (voor retour) (L)
Ontmoet uw gids voor uw ochtendtour door Kioto. U bezoekt beroemde historische en culturele bezienswaardigheden, zoals het Gouden Paviljoen, het keizerlijke paleis van Kioto en het kasteel Nijo dat bekendstaat om het adembenemende interieur.

U gaat samen met uw gids lunchen en 's middags bezoekt u Sanjūsangen-dō, waar zich 1001 afbeeldingen van Boeddha bevinden; het heiligdom Heian met het beroemde rode interieur; en Kiyomizu, een boeddhistische tempel met veranda die in een bergwand is gebouwd.

Aan het eind van de middag wordt de tour beëindigd. Als u hebt gekozen voor een enkele reis, wordt u afgezet bij uw hotel in Kioto. Als u voor een retourticket heeft gekozen, reist u per kogeltrein terug naar Tokio.

Recente foto's van deze tour


Programmagegevens

Selecteer een maand om de beschikbaarheidskalender en vertrekinformatie te bekijken.

Vertrekdata:
Vertrekpunt:
Selecteer een van de volgende locaties bij het afrekenen en geef de locatie op bij het afrekenen:
  • ANA Intercontinental Tokyo (CONCIËRGE, 2e verdieping)
  • Asakusa View Hotel (lobby)
  • Cerulean Tower Tokyu Hotel (CONCIËRGE)
  • Courtyard by Marriott Tokyo Ginza Hotel (BALIE)
  • Grand Nikko Tokyo Daiba (BALIE 2F)
  • Grand Prince Hotel New Takanawa (BALIE)
  • Busterminal Hamamatsucho (World Trade Centre, bijgebouw, 1e verdieping)
  • Hotel Grand Palace (BALIE)
  • Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro (BALIE)
  • Hotel New Otani (hoofdgebouw 1F wachtruimte op de Banquet Floor)
  • Keio Plaza Hotel Tokyo (INCHECKBALIE JTB SUNRISE TOURS, hoofdgebouw, 3e verdieping)
  • Shiba Park Hotel, bijgebouw (lobby, bijgebouw)
  • Sunshine City Prince Hotel (BALIE)
  • Washington Hotel Shinjuku (INFORMATIEBALIE, 3e verdieping, hoofdgebouw)
Vertrektijd:
  • 7:35 uur Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro
  • 7:50 uur Sunshine City Prince Hotel
  • 7:50 uur Cerulean Tower Tokyu Hotel
  • 8:00 uur Asakusa View Hotel
  • 8:00 uur Hotel Grand Palace
  • 8:00 uur Grand Nikko Tokyo Daiba
  • 8:15 uur Hotel New Otani Tokyo (hoofdgebouw)
  • 8:15 uur Shinjuku Washington Hotel (hoofdgebouw)
  • 8:25 uur ANA Intercontinental Tokyo
  • 8:25 uur Keio Plaza Hotel Tokyo
  • 8:30 uur Courtyard by Marriott Tokyo Ginza Hotel
  • 8:40 uur Grand Prince Hotel New Takanawa
  • 8:45 uur Shiba Park Hotel (bijgebouw)
  • 8:50 uur Hamamatsucho-busstation
Duur:
2 dagen (circa)
Gegevens terugreis:
Enkele reis:
Kioto (eindigt als u 's ochtends bij het hotel uitcheckt)

Retouroptie:
Station van Tokio (rond 10:00 uur)

Prijsinformatie

Klik op de link hieronder als u de prijs en beschikbaarheid wilt controleren op de reisdatum die uw voorkeur heeft. Onze prijzen worden voortdurend bijgewerkt, zodat we u altijd de laagst mogelijke prijs kunnen bieden.

Enkele reis/Karasuma Kyoto Hotel
Code: SH2OKK_

Enkele reis van Tokio naar Kioto met verblijf in het Karasuma Kyoto Hotel

Engels
Van
USD 538,77
Prijsgegevens
Enkele reis/New Miyako Hotel
Code: SH2OKN_

Enkele reis van Tokio naar Kioto met verblijf in het New Miyako Hotel

Engels
Van
USD 564,43
Prijsgegevens
Enkele reis/Kyoto Hotel Okura
Code: SH2OKH_

Enkele reis van Tokio naar Kioto met verblijf in het Kyoto Hotel Okura

Engels
Van
USD 580,58
Prijsgegevens
Retour/Karasuma Kyoto Hotel
Code: SH2RKK_

Retour tussen Tokio en Kioto met verblijf in het Karasuma Kyoto Hotel

Engels
Van
USD 662,30
Prijsgegevens
Retour/New Miyako Hotel
Code: SH2RKN_

Retour tussen Tokio en Kioto met verblijf in het New Miyako Hotel

Engels
Van
USD 687,95
Prijsgegevens
Retour/Kyoto Hotel Okura
Code: SH2RKH_

Retour tussen Tokio en Kioto met verblijf in het Kyoto Hotel Okura

Engels
Van
USD 704,11
Prijsgegevens

Aanvullende informatie

2-daagse tour naar Mount Fuji en Kyoto per Bullet Train vanuit Tokio

2-Day Mt Fuji and Kyoto Rail Tour by Bullet Train from Tokyo
©Viator_1001594-770tall

Inbegrepen:
  • Overnachtingsaccomodatie
  • Enkele reis in kogeltrein
  • Ophalen bij bepaalde hotels in Tokio
  • Maaltijden zoals vermeld in reisplan (O=ontbijt, L=lunch, A=avondeten)
  • Vervoer per touringcar naar de berg Fuji
  • Boottocht op het Ashi-meer
  • Rit met de kabelbaan
  • Sightseeingtours in Kioto
  • Professionele gids
  • Bagageafhandeling: één stuks bagage, alleen op enkele reizen
Niet inbegrepen:
  • Fooien (optioneel)
  • Extra bagageafhandeling (bij een enkele reis geldt een toeslag voor extra bagage van 2200 yen per stuk, direct te betalen. In de treinen is niet veel plaats voor bagage)
  • Bagageafhandeling is niet beschikbaar op heen- en terugreizen. Zorg indien nodig zelf voor vervoer van uw bagage. U wordt aangeraden om alleen mee te nemen wat u nodig hebt voor een overnachting en de meeste bagage achter te laten in uw hotel in Tokio
Aanvullende informatie:
  • U ontvangt binnen 48 uur een boekingsbevestiging, afhankelijk van de beschikbaarheid
  • Maximaal 3 personen per boeking vanwege beperkingen voor kamertypen. Als u met meer dan 3 personen in uw groep bent, moet u meerdere boekingen maken
  • Kinderen jonger dan 5 jaar reizen gratis, mits zij geen eigen zitplaats nodig hebben. Extra bedden en maaltijden zijn niet beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijk - passagiers die hulp nodig hebben, moeten zelf een verzorger meenemen
  • Ophaalservice is alleen beschikbaar voor bepaalde locaties in Kyoto. Raadpleeg 'Vertrekpunt' voor een lijst met locaties. Geef uw gewenste ophaallocatie op bij het afrekenen. Geen aangepaste ophaallocatie is beschikbaar 
  • Deze tour gaat bij elke weersomstandigheid door. Als de berg Fuji vanwege het weer niet zichtbaar is, wordt u geen terugbetaling aangeboden
  • Geef de contactgegevens van uw accommodatie uiterlijk 3 dagen voor vertrek door aan de reisorganisator, zodat er met u contact kan worden opgenomen voor dringende zaken. Als u deze gegevens niet doorgeeft, kan uw reisorganisator uw boeking afwijzen
  • Het geselecteerde hotel is niet gegarandeerd en is afhankelijk van beschikbaarheid. De plaatselijke touroperator stelt u op de hoogte als er iets verandert aan uw hotelselectie
  • Als het 5e station op de berg Fuji in de winter of het vroege voorjaar is gesloten vanwege zware sneeuwval, of als de tour achter op schema ligt vanwege het verkeer of andere onvoorziene omstandigheden, wordt u naar het hoogste toegankelijke punt gebracht.
  • De boottocht op het Ashi-meer en de kabelbaan naar de top van de berg Komagatake kunnen vanwege verkeers- en weersomstandigheden of andere redenen worden overgeslagen of vervangen. Als dit het geval is, wordt u een of twee van de volgende alternatieven aangeboden: Nakamura Museum in Hakone, Hakone Check Point, boottocht op het Kawaguchi-meer, kabelbaan over het Kawaguchi-meer, Hakone-en Aquarium of Hakone-heiligdom. U ontvangt in dat geval geen restitutie
  • Het kasteel Nijo is in januari, juli, augustus en december op dinsdag gesloten. U bezoekt dan in plaats daarvan de Ryoanji-tempel
  • Het Keizerlijk paleis van Kyoto is op maandag gesloten. Als de maandag een nationale feestdag is, is het paleis op maandag open en de volgende dag gesloten. Als Keizerlijk paleis van Kyoto gesloten is, bezoekt u in plaats daarvan de Kitano-tenmangu-tempel. Het schema geldt voor de periode vóór en na de openbare bezichtiging van het Keizerlijk paleis van Kyoto in april en oktober, evenals het Aoi Festival (14-17 mei) en andere evenementen in het keizerlijke huishouden
  • Als u het keizerlijk paleis in Kioto wilt bezoeken, moet u op een formulier uw naam, geslacht, leeftijd en nationaliteit invullen
Voucherinfo
Voor deze activiteit kunt u een papieren of een elektronische coupon tonen. Wat is dit?
Informatie lokale operator:
Volledige informatie over de operator, inclusief telefoonnummers op uw bestemming, wordt vermeld op uw bevestigingsvoucher. Onze productmanagers selecteren alleen de meest ervaren en betrouwbare operators op iedere bestemming. Maakt u zich geen zorgen, dit is voor u geregeld.

Annuleringsbeleid

Als u ten minste 8 dag(en) voor het geplande vertrek annuleert, worden er geen annuleringskosten gerekend.
Als u tussen 3 en 7 dag(en) voor het geplande vertrek annuleert, worden er annuleringskosten op basis van 50 procent gerekend.
Als u binnen 2 dag(en) voor het geplande vertrek annuleert, worden er annuleringskosten op basis van 100 procent gerekend.